16193

Korona önlemi Yuz tanımalı Ateş ölçer cihazı

Bu proje özellikle fabrikalar , Askeriye, otel  gibi toplu giriiş / çıkılş yapılan yerlerde önem teşkil edecektir. sistem insan faktörü olmadan termal kamera ile yuz tanıyıp aynı anda da insanın ateş bilgisini anlık bilgisara gödererek kayıt tutacak ve kişi bazında her ölçüm yapılan  noktada ates 37.5 uzerinde ise yetkilere otomatik bildirim yapacaktır.
Devamı

Kazakistan ROBOT projesi

Kazakistanda devreye alınması planlanan Eczane ilaç verme robotu projesi anlaşması onaylandı.. Projede Eczanelerin dış duvarına gömülü  cash para ve kredi kartı ile ödeme yapılabilinen ilaç verme  robotu kioks ilaçmatik olarak devre ye alınacak olup 24 saat hizmet verecektir.
Devamı

Konya Numune hastanesi Isı ve Nem takip otomasyon projesi tamamlandı.

Konya Numune hastanesinde bulunan 220 nokta genelmekan ısı nem  , 110  nokta artı ilaç dolapları , 5 nokta -85  derin dondurucu 10 nokta -20 ,-40 derin dondurucu 66 adet datalogger alıcı  ve 38 adet portable data logger ( ilaç ,organ taşıma kablarının ısı ölçümü için ) olmak kaydı ile toplam 295 nokta nın ölçüm ,takip ,erken uyarı sistemi yapılacak olunup ölçülen ısı kayıtları da hbys veri tabanın  aktarılacakır. Tüm sistem kablosuz RF ( radyo frekanslı )  cihazlar ile geliştirilecektir.Toplamda 66  adet hastane servis lerinin takibi devreye alınmıştır.
Devamı

SIRA DIŞI BİR PROJEYE DAHA İMZA ATIYORUZ T.C. Deniz Kuvvetleri Erdek uzunada mayın grup komutanlığı projesi

T.C. Deniz Kuvvetleri Erdek uzunada mayın grup komutanlığı tatbikat mayın cihazı  projeyi gölcük de bulunan güner makina Ltd.şti. firmasına   çözüm ortağı firma olarak geliştiriyoruz. yapılan elektronik cihazlar kart süre erteleyici ve  saat gecikme su altı mayını cihazlarının elektronik  yönetim kart mekanızmasıdır.  
Devamı