16193

Su ve Meyve suyu Satış otomatı Robot Projesi

Türkiyede su ve meyva suyu Satışı yapan Büyük bir Üretici için  Bozuk para ile Çalışan  Su ve Meyve suyu Satış otomatı kioks robot projesine Başkadık ilk prototip 1 kasım kasım gibi hazır olacak.
Devamı

Yurt Dışı Projemiz İlaç Verme Robotu

Yurt dışı için hazırladığımız barkod ,yüz tanıma  parmak izi ve kart okuyuculu ilaç verme  kioks robot sistemizin montaj aşaması başladık  sistem hastane eczanesinde Çalışacaktır. sistem Ekim sonunda devrete alınacaktır.
Devamı

Korona yoğun bakım maskesi geliştirme projesi

Bu proje de yurt dışı hastaneler için yoğun bakım ünitelerinde yatan hastaların başına takılacaktır. sistem  yatan hastanın ateş , nabız, nefes ve oksijen durumunu anlık olrak ölçecek ve takipte kullanılacak  otomasyon  bilgisayarına verileri gönderip kritik duruma düşen hastaları  verilerini anlık olarak ses alarmı ve mesaj ile ilgili doktorlarara bildirecektir.
Devamı

Yurt Dışı projemiz Eczaneler için ilaç satış otomatı sistemi

Yurt dışı devreye alınması planlanan Eczane ilaç verme robotu projesi anlaşması onaylandı.. Projede Eczanelerin dış duvarına gömülü  cash para ve kredi kartı ile ödeme yapılabilinen ilaç verme  robotu kioks ilaçmatik olarak devre ye alınacak olup 24 saat hizmet verecektir. sistemin geliştirme aşaması devam etmektedir.
Devamı

SIRA DIŞI BİR PROJEYE DAHA İMZA ATTIK

T.C. Deniz Kuvvetleri Erdek uzunada mayın grup komutanlığı tatbikat mayın cihazı  projeyi gölcük de bulunan güner makina Ltd.şti. firmasına   çözüm ortağı firma olarak geliştirdik. yapılan elektronik cihazlar kart süre erteleyici ve  saat gecikme su altı mayını cihazlarının elektronik  yönetim kart mekanızmasıdır.  
Devamı